Головна arrow Друзі
Друзі
Львівський лірницький Цех (http://lira-lviv.co.cc/) PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
 
Харківський Кобзарський Цех PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Харківський Кобзарський Цех
   Середовище "Кобзарського цеху" позбавлене офіційності, штучності та, за переконанням учасників об'єднання, зорієнтоване на природне осягнення української традиції засобами народного музикування, мистецтва і побуту. Зовнішня колоритна форма сучасного "Кобзарського цеху" хоча й віддалено, але нагадує давнє професійне об'єднання співців. Збережено ієрархічну структуру цеху -- все "братство" за звичаєм поділяється на майстрів, підмайстрів і учнів. До цехової громади можуть бути причетними особи без вікового і статевого обмеження, проте, за старовинним забобоном, майстрами-виконавцями вважаються лише чоловіки. Особливою повагою в товаристві користуються творчо активні, щирі й доброзичливі "братчики". Прагнучи до глибинного пізнання, засвоєння і дбайливого збереження традицій виконавства, подвижники цеху нерідко вдаються до свідомого самоототожнення з кобзарями та лірниками і претендують на свою духовну спадкоємність від давніх співців. Про це неодноразово переконливо говорив своїм учням Микола Будник: "Плоть давнього співоцтва ми, напевне, відродити не зможемо, але його душу -- так".
  
 
УЦНК Музей Iвана Гончара PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
УЦНК Музей Iвана Гончара
   УЦНК Музей Iвана Гончара — державний всеукраїнський спецiалiзований науково-дослiднийі культурно-освiтнiй заклад. Дiяльнiсть Центру спрямована на збереження, вiдродження та сприяння розвитку української традицiйної культури. З цiєю метою Центром провадяться етнологiчнi дослiдження, польовi експедицiї, органiзовуються науковi конференцiї та культурно-мистецькi заходи, налагоджується зв'язок iз народними мистцями,iншими носiями традицiйної культури та її дослiдниками. Центр поповнює свою колекцiю музейних предметiв традицiйної культури українців, архiви та книгозбiрню, органiзовує та проводить виставки.
  
 
Київський ансамбль давньої музики п.к. Костянтина Чечені PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Київський ансамбль давньої музики п.к. Костянтина Чечені
   Київський ансамбль давньої музики під керівництвом Костянтина Чечені
Керівник ансамблю Костянтин Чеченя займається автентичною музикою з 1981 р. Постійне ядро ансамблю сформувалося в 1992 р. Учасники колективу не тільки активно концертують, але й проводять науково-дослідницьку роботу, самі виготовляють музичні інструменти. Учасники ансамблю: Костянтин Чеченя (лютня, колісна ліра, блокфлейти, гудок, ударні), Ірина Чеченя (лютня, колісна ліра, ребек, скрипка), Вадим Шевчук (колісна ліра, спів, народна бандура, дуда), Олександр Савченко (блокфлейти), Надія Боянівська (лютня, спів)
 
Олег Скрипка PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Олег Скрипка
   Ми знову запрошуємо Вас у Країну Марень, Снів і Мрій. І ми, як господарі, хотіли б, щоб Вам було тут затишно і приємно, хоч се і свято, але хай свято це нагадає вам радісне відчуття повернення додому після довгих і далеких доріг. Тут Ви дихнете духом наших полів, гір і рік, і небо над Вами простиратиметься саме те, наше і неповторне Тут в гостях Ви відчуєте себе господарями землі з фантастично багатою і такою занедбаною культурою, яку нам слід іще відкривати і відривати. Здивування, Боже! Ми хотіли б здивувати наших друзів, що приїхали з усього світу і знають мало про нас, мабуть, як і ми про них. Тож давайте дивуватись один одному, давайте захоплюватись тими відкриттями такого багатого, такого різноманітного світу, у якому всі рівновеликі. Ми пропонуємо дружній братерський, панібратський діалог, і йому має поступитися місцем пихатий егоїстичний монолог. Можливо, навіть більше, ніж діалог культур, бо се діалог усього того найкращого, що є у культурі взагалі, як і у мріях людини з шляхетним серцем та з щирими некон'юнктурними мотиваціями. Гості наші, ви з собою із своїх країн привезли те щонайкраще, що є у ваших землях і країнах, той неповторний запах рідних трав і смак води, у якому відбилось ваше велике небо, ту пісню, той танець, ту мелодію, яка є найдорожчою, суть  якої -- саме єство вашого народу. І ми, українці, уважно і молитовно подивовані розпізнаємо у вас амбасадорів культури, за якими не стоять різні політичні умовності, які часом не можна переступити, і пізнаємо себе у вас, і себе пізнаємо, і повернемось додому, і зробімо, відбудуймо, відроджуймо, оспівуймо нашу землю, всю нашу землю, як Країну нашої Мрії.
Дай Боже!(Тарас Компаніченко)
  
 
Євген Їжак PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Євген Їжак
    У січні 2006 року Євген Їжак всерйоз зацікавлюється фольклором і з легкої руки Тараса КОМПАНІЧЕНКА вступає до гурту автентичного співу "Гуртоправці". Наразі ж усі сили Їжака спрямовані  на пошук музикантів для свого нового колективу, адже саме фольк-рок завжди був для нього приоритетним. Оскільки музика поки грошей не приносить, на життя йому доводиться заробляти журналістикою (слава Всевишньому, що не на будівництві, журналістика -- все ж таки творче заняття). У липні 2006 року Їжака запрошують на VI Всеукраїнський соціально-екологічний мистецький фестиваль "Біле Озеро", де він отримує диплом лауреата. Історія тільки починається. Далі буде…
  
 
 
Гурт RUN PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Гурт RUN
     Гурт RUN ("Рун" - з ірландської: таємниця; в зверненні "a run" - коханий, кохана) виконує традиційну музику народів кельтського походження (Ірландія, Шотландія, іспанська Галісія...) і України у власному аранжуванні. В репертуарі колективу - жваві народні танці (ріли і джиги, хорнпайпи і флінги, вальси і польки тощо), повільні аери стародавніх бардів; запальні мунейри іспанської Галісії; музика ірландських пагорбів, шотландських Highlands, українських Карпат. Це мелодії, які створюють гарний настрій, спонукають до танцю, дозволяють відпочити від сучасних буднів. Мета гурту - зламати стереотип щодо нецікавості і одноманітності народної музики; розвинути інтерес слухачів до фольклору. Музика виконується на автентичних, рідкісних в Україні музичних інструментах.
  
 
Лірник Сашко PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Лірник Сашко
    Лірник Сашко, найвідоміший казкар в Україні. Приставку «най» можна додавати ще кілька разів по відношенню до його творів, а чи до нього самого. В миру його називають Олександром Власюком, згадують про гурт «Вій», де він грає на лірі, перкусії чи співає в хорових партіях. Хоча про його колективну творчість згадують все рідше, бо автору трьох власних дисків є чим презентуватись і самостійно. Проте, забути про «Вій» гарантовано не дозволяє дружина, Леся Добрий-Вечір, яка не тільки є сестрою ватажка Дмитра Добрий-Вечір, а й одним з реєстрових музик-віївців.
  
 
Райффайзен Банк Аваль PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Райффайзен Банк Аваль

  За сприяння Райффайзен Банку Аваль 2-3 червня у Києві відбувся фестиваль «Кобзарська трійця».

 Протягом вихідних гості фестивалю мали можливість навчитися грі на кобзарських інструментах, відвідати виставку музичних інструментів мандрівних співців та побачити яквиготовляють бандури, кобзи і ліри, переглянути фільми та інтерв’ю, а також послухати концерт кобзарів, лірників і бандуристів, потанцювати традиційні українські танці.

 Райффайзен Банк Аваль підтримує проекти української культури, які духовно збагачують та зберігають історичну пам’ять. А кобзарська наука не тільки урізноманітнює сучасне життя, а й розкриває ще одну яскраву сторону буття, дозволяє поринути в світ музики та достукатися до серця кожної людини.

  
 
Інші:
  • Компанія «Вавілон»
Назад

Support by WhiteFang

Онлайн игра "Minecraft 2" Найти человека по номеру телефона Новые штрафы 2014 узнайте онлайн интимные знакомства и секс чат по городу Владивосток sitemap справочник телефонов iphone 4 spyware uk справочник адресов телефонов жителей новосибирска как найти по номеру мобильного телефона адрес тут spyware what is it text message spy iphone Блог о препарате для улучшения потенции MyRuSearch.ru - Онлайн поиск людей sitemap