Головна arrow Особистості arrow Тарас Силенко
Тарас Силенко PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Тарас Силенко
    1972 р.н. Освіта вища(Київський державний інститут культури). Працював у Київській капелі бандуристів. Засвоювати народну бандуру почав з 1992 р. від Миколи Будника. Виконує традиційний кобзарський репертуар та авторські твори.
  
Тарас Силенко
   1972 р.н. Освіта вища(Київський державний інститут культури). Працював у Київській капелі бандуристів. Засвоювати народну бандуру почав з 1992 р. від Миколи Будника. У 1989-1992 рр. навчався в студії на підготовці акторських кадрів при Державній (тепер Національній) капелі бандуристів (педагоги Г.С. Верета та В.В. Мокренко). У 1996 р. закінчив Київський інститут культури. Паралельно з навчанням працював у Стрітівській кобзарській школі, Київському театрі "Берегиня", кобзарював. Лауреат першої вокальної та спеціальної премії на Міжнародному конкурсі культур Придунайського регіону у м. Джурджу (Румунія, 1993 р.). Дійсний член Всеукраїнської спілки кобзарів, де працював референтом. Концертував майже у всіх областях України, а також у Росії, Польщі, Чехії, Словаччині, Австрії, Німеччині, Франції, Румунії, Литві, Латвії. Добре освоїв техніку гри не тільки на академічній (хроматичній), але й на старосвітській (діатонічній) бандурах. Виступає і на сценах, і на вулицях. Підтримує звязок з кобзарським цехом. Репертуар надзвичайно багатий та різноманітний: "Та ходить швачка по Хвастові" (про Коліївщину), "Гей знизу, із лиману" (про зруйнування Січі), "Богатирі на заставі" (билина), "Слово о погибелі Землі Руської" (переспів аноніму XIV ст.), дума "Вітчим", "Нема в світі правди", псалма "Бідна моя голівонька" (слова і музика І.Мазепи), "Дума про голод 33-го року" (слова Є. Мовчана, музика І. Рачка), "На Крути" (слова О. Кобець, музика М. Литвина) та багато інших. Власні твори: "Обріс мохом сірий камінь" на слова Л. Боровиковського та інші. Цілий цикл пісень та колядок виконує в дуеті з дружиною бандуристкою Нелею Анатоліївною.

 

 
 
 Ярослав Силенко
 
 
< Попередня   Наступна >
Назад

Support by WhiteFang

Онлайн игра "Minecraft 2" Найти человека по номеру телефона Новые штрафы 2014 узнайте онлайн интимные знакомства и секс чат по городу Владивосток sitemap справочник телефонов iphone 4 spyware uk справочник адресов телефонов жителей новосибирска как найти по номеру мобильного телефона адрес тут spyware what is it text message spy iphone Блог о препарате для улучшения потенции MyRuSearch.ru - Онлайн поиск людей sitemap