Київський кобзарський цех
Головна Історія Особистості Галерея Афіша
Ви втигнете Ви не встигнете
         
 
Міністерство культури і туризму України
Харківський обласний центр народної творчості
Фонд національно-культуриних ініціатив ім. Гната Хоткевича
Спілка Української Молоді

Запрошують до участі у науково-практичній конференції
"Порфирій Мартинович і сучасність"
, присвяченій 150-й річниці з дня народження видатного українського художника, етнографа і фольклориста Порфирія Денисовича Мартиновича, яка відбудеться
8 грудня 2006 року
в Харківському обласному центрі народної творчості, вул. Пушкінська, 62. Мета конференції: розкрити широкому загалу науковців, студентів, викладачів та харків'ян значення творчої і наукової спадщини Порфирія Денисовича Мартиновича, проаналізувати її вплив на розвиток сучасних культурних процесів в Україні. Передбачений розгляд наступних напрямків:
- "Порфирій Мартинович - художник";
- "Порфирій Мартинович - етнограф";
- "Порфирій Мартинович і традиційне кобзарство";
- "Порфирій Мартинович і кола творчої інтелігенції
кінця ХІХ- поч.ХХ ст."
- "Порфирій Мартинович і культивування традиційних надбань сьогодні".
У межах конференції відбудеться пленарне засідання та круглий стіл. До участі у конференції запрошуються викладачі і студенти ВУЗІВ, мистецтвознавці, фольклористи, етнологи, культурологи, краєзнавці,народознавці, музейні працівники. Для участі у конференції необхідно надіслати доповідь або повідомлення (обсягом до 10 сторінок тексту) або їх резюме (обсягом 2 сторінки). Остання сторінка повинна бути підписана автором з інформацією про себе: прізвище, ім'я, по батькові, місце роботи, посада, науковий ступінь, почесне звання, службова та домашня адреси, контактні телефони, e-mail. Матеріали надсила-ються у паперовому та електронному варіантах (Windows, шрифт 14 Times new roman, у форматі RTF або doc через 1,5 інтервалу, поля усюди по 2 см). Заявки на участь у конференції та матеріали для друку надсилати за адресою :
а/с. 7138, Харків, 61098 або електронною поштою за адресою: lider_sum81@hotmail.com.
Представлені матеріали будуть опубліковані безкоштовно. Відрядні витрати та проїзд здійснюються за рахунок сторони, яка відправляє у відрядження. Координатор конференції:
Черемський Кость Петрович,
Тел.: 8-(057) -751-17-68; 8-(057) - 373-34-74
Після закінчення конференції заплановано концерт давньої української музики та сучасних виконаців на автентичних співоцьких інструментах (кобзі, лірі, гуслах, гудку, бандурі).
 
       
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
      далі >  
© 2006 Київський кобзарський цех Адміністрація сайту