Київський кобзарський цех
Головна Історія Особистості Галерея Афіша
Новини Інструменти Гостьова книга Меценати Друзі Майстерня
     
 
Київський ансамбль давньої музики п.к. Костянтина Чечені
Керівник ансамблю Костянтин Чеченя займається автентичною музикою з 1981 р. Постійне ядро ансамблю сформувалося в 1992 р. Учасники колективу не тільки активно концертують, але й проводять науково-дослідницьку роботу, самі виготовляють музичні інструменти. Учасники ансамблю:
- Костянтин Чеченя (лютня, колісня ліра, блокфлейти, гудок, ударні)
- Ірина Чеченя (лютня, колісна ліра, ребек, скрипка)
- Вадим Шевчук (колісна ліра, спів, народна бандура, дуда)
- Олександр Савченко (блокфлейти)
- Надія Боянівська (лютня, спів)
 
       
 
В січні 2006 року Євген Їжак всерйоз зацікавлюється фольклором і вступає, з легкої руки Тараса КОМПАНІЧЕНКА, до гурту автентичного співу "Гуртоправці". Наразі ж всі сили Їжака направлені на пошук музикантів для свого нового колективу, адже саме фольк-рок був для нього завжди приоритетним. Оскільки музика поки що грошей не приносить, на життя йому доводиться заробляти журналістикою (слава Всевишньому, що не на будівництві, журналістика - все ж таки творче заняття). У липні 2006 року Їжака запрошують на VI Всеукраїнський соціально-екологічний мистецький фестиваль "Біле Озеро", де він отримує диплом лауреата. Історія тільки починається. Далі буде…
 
       
 
Полтавський гурт Берег Бонанзи, який понад рік тому пристав до київського берега, у столичній студії Ґлорія записав свої чергові фанк-дотепи: На Україні Дощ і Нариси Бурси. Першу річ лідер групи Антон Гутиря присвятив чарівним українським дівчатам; Нариси – про пригоди, які можуть з вами статися, коли ви проживаєте у вітчизняному гуртожитку. Ці пісні є почином до повнотривалої дебютної платівки Берега Бонанзи, яку хлопці продовжуватимуть писати на Ґлорії.
 
       
   
Гурт RUN ("Рун" - з ірландської: таємниця; в зверненні "a run" - коханий, кохана) виконує традиційну музику народів кельтського походження (Ірландія, Шотландія, іспанська Галісія...) і України у власному аранжуванні. В репертуарі колективу - жваві народні танці (ріли і джиги, хорнпайпи і флінги, вальси і польки тощо), повільні аери стародавніх бардів; запальні мунейри іспанської Галісії; музика ірландських пагорбів, шотландських Highlands, українських Карпат. Це мелодії, які створюють гарний настрій, спонукають до танцю, дозволяють відпочити від сучасних буднів. Мета гурту - зламати стереотип щодо нецікавості і одноманітності народної музики; розвинути інтерес слухачів до фольклору. Музика виконується на автентичних, рідкісних в Україні музичних інструментах.
       
       
       
       
       
       
      < назад _далі >
© 2006 Київський кобзарський цех Адміністрація сайту
  Locus Standi - ukrainian music portal